Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2016-2017/przeglad oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 19 maja w piątek o godzinie 9.00 w naszej szkole odbył się Przegląd Recytatorski z języka angielskiego – „The little Poet”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-VI ze: Szkoły Podstawowej nr 1, nr 2 oraz nr 5 z Konstantynowa Łódzkiego.

Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować interpretację jednego utworu literackiego wierszem w języku angielskim. Mogli również swoje prezentacje wzbogacić elementem ruchu, rekwizytem lub gestem scenicznym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce języka angielskiego

 {gallery}/phocagallery/2016-2017/przeglad{/gallery}