W naszej szkole od wielu lat w czasie ferii organizowane jest zimowisko. Tak było i w tym roku szkolnym. Zajęcia odbyły się w dniach od 16-20.01.2023 r.

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie z klas I-VI wzięli udział w zabawach sportowych, integracyjnych, rozwijających koordynację ruchową oraz spostrzegawczość. Dzieci chętnie brały udział w różnego rodzaju grach na sali gimnastycznej oraz w zawodach sportowych m. in. koszykówki, piłki nożnej, zajęciach z jogi, gimnastyki oraz zabawach tanecznych. Chętnie spotykali się na warsztatach szachowych oraz spotkaniach z wykorzystaniem gier planszowych. Wykonywali torby, a także prace origami. Aktywny czas spędziliśmy również na warsztatach fizyczno – chemicznych oraz z podstaw programowania z użyciem robotów GeniBot. W ostatnich dniach ferii wybraliśmy się do kina Helios na seans pt. ,,Kot w butach” oraz na zawody sportowe na ,,Włókniarzu”. Każdego dnia na dzieci czekał ciepły posiłek.

Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Przed nami drugi tydzień ferii. Wykorzystajcie go na odpoczynek, rozwijanie swoich pasji oraz poznawanie nowych miejsc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania bezpiecznego i aktywnego wypoczynku.

Opiekunowie: p. Kinga, p. Tomek, p. Beata, p. Monika, p. Agnieszka, p. Edyta :)