W tym roku szkolnym klasa 3 c oraz grupy przedszkolne w naszej szkole rozpoczynają akcję edukacyjną ,,Relaksacja z książką – czytające wtorki w oddziałach przedszkolnych”. Czytanie książek rozwija wyobraźnię, bogaci język, uczy abstrakcyjnego myślenia oraz stymuluje rozwój, dlatego warto podjąć się działań sprawiających, by stało się ono dla dzieci prawdziwą przyjemnością. Dnia 27.09.2022 r. w grupie 0 a przedszkolaki miały przyjemność słuchać pięknego czytania w wykonaniu Diany, Lenki K., Helenki oraz Karolinki :) Podczas spotkania uczennice czytały wybraną przez siebie książkę, wspólnie zdecydowały się na przygody ,,Detektywa Pozytywki”. Dziewczynki zadawały mnóstwo pytań, opowiedziały o zawodzie detektywa, a przede wszystkim stworzyły atmosferę, w której dzieci czuły się swobodnie. W nagrodę za aktywny udział w spotkaniu dzieci zostały nagrodzone zabawą pt. ,,Co zniknęło?”, ,,Znajdź przedmiot, o którym myślę”. Serdecznie dziękujemy Maluchom za świetną zabawę !!! :)