Dnia 24.06.2022 r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Na hali gimnastycznej w części oficjalnej uczestniczyli uczniowie, rodzice i zaprosznie goście. Dyrektor szkoły pani Mirosława Marszałek oraz w-ce dyrektor pani Kinga Olifierowicz pogratulowały wszystkim osiągnięć w nauce i życzyły bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Podziękowania otrzymali również Rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły i wspierali nasze działania.

Dzisiaj był to również wyjątkowy dzień dla naszych Ósmoklasistów, którzy spotkali się w tym gronie po raz ostatni. Gratulujemy Wam ukończenia szko­ły. Dziś kończy się pewien etap Waszego życia, czeka Was nowa szkoła, nowi na­uczyciele i koledzy. Życzymy Wam, by każda nowo zawarta przyjaźń okazała się szczera i wierna. Nowi nauczyciele niech będą wyrozumiali i sprawiedliwi. Mamy nadzieję, że bę­dziecie wracać myślami do lat szkol­nych, do naszych wspólnych chwil.

Serdecznie podziękowania płyną w stronę wszystkich uczniów oraz nauczycieli, którzy włączyli się do realizacji części artystycznych oraz przygotowania dekoracji.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów. Życzymy tego, aby kolejny rok szkolny na wielu płaszczyznach był rokiem pełnym satysfakcji i sukcesów. Rodzicom dziękujęmy za współpracę i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznych oraz pełnych odpoczynku wakacji!!!