Grupa „Dwa Ubrudzone Kaczątka” – Kalina Klimas i Kira Radchenko pod opieką Natalii Dudkiewicz zostały laureatkami w kategorii klas I-III ogólnopolskiego konkursu „Historie z sieci wzięte” organizowanego przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną OSE. Nasz zespól znalazł sie w gronie 8 wyróżnionych szkół w Polsce w swojej kategorii wiekowej!!!

W konkursie „Historie z sieci wzięte” mogły brać udział zespoły uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyłączonych do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Zadaniem uczestników było stworzenie komiksów lub innych prac graficznych dotyczących zagrożeń w sieci. Okazało się bowiem, że… bohaterowie szkolnych lektur – Brzydkie Kaczątko, Dedal i Ikar, Alina i Balladyna oraz Romeo i Julia – potrzebują wskazówek, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo online!

Było o co walczyć! Do szkół, w których uczą się autorzy najlepszych prac, trafią cenne nagrody: roboty edukacyjne Photon-EDU, pakiety edukacyjne Abilix Krypton, okulary VR i drukarki 3D z filamentem.

Gratulujemy naszym uczennicom!!!

Więcej szczegółów w witrynie konkursu...

historie