Drukuj
Odsłony: 242

Bal Karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Od rana w salach trwały przygotowania, a pięknie udekorowane sale wprowadzały wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcały do wesołej zabawy. W klasie II a wyjątkowym gościem był DJ – tata Bianki, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Serdecznie dziękujemy za poświecony czas :) Podczas odpoczynku był czas na poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.  

Serdecznie podziękowania dla Rodziców za pomoc w przygotowaniu balu, poczęstunku oraz magicznych strojów dla uczniów !!!

Ostatni dzień w szkole, to również rozpoczęcie ferii. Dlatego w ostatnim tygodniu na lekcjach zostały poruszone kwestie, które utrwaliły uczniom podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Szczególną uwagę zwrócono na niebezpieczeństwa jakie niosą ze sobą zabawy na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Przypomniano najmłodszym znajomość numerów telefonów do służb ratowniczych i zasady korzystania z nich. Rozmawiano także, o zagrożeniach w Internecie i kontaktach z osobami obcymi. Informowano o roli jaką pełnią odblaski zwracając uwagę, iż każdy, nie tylko dziecko powinien dla własnego bezpieczeństwa je posiadać.

Wyposażeni w potrzebną wiedzę oraz uzbrojeni w pozytywną energię ogłaszamy, że ferie czas zacząć :)