5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki, baśnie oraz fantastyczne opowieści pełne są przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie z bajek nieraz stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci i przez wiele lat towarzyszą kolejnym pokoleniom. To animowani bohaterowie uczą i pomagają w przezwyciężeniu przez dzieci wielu barier. Kolorowe postacie polskich bajek lub zagranicznych znane są i kochane przez dorosłych oraz najmłodszych widzów.

Dlatego w tym dniu uczniowie naszej szkoły postanowili wcielić się w swoich ulubionych bohaterów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej dwójkowej bajki, w której mnogość i atrakcyjność bohaterów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom i uczniom oraz nauczycielom.

Samorząd Uczniowski