W tym roku nasza szkoła obchodzi jubileusz 90-lecia. W ramach obchodów tej rocznicy uczniowie mieli okazję uczestniczyć w konkursie plastycznym pt. ,,Moja szkoła”. Do udziału zostali zaproszeni zarówno młodsi jak i starsi podopieczni. Ani jedni, ani drudzy, jak zwykle, nie zawiedli. Napłynęło wiele wspaniałych prac wykonanych różnymi technikami. Dzieci we współpracy z rodzicami wykazali się ogromną kreatywnością, zaangażowaniem i talentem.

Laureatami konkursu są:

W kategorii 0-III

Miejsce 1: Lena W. I b, Kalina K. III b, Lena L. I b

Miejsce 2: Laura G. III a, Paweł C. II a, Oliwier C. I b

Miejsce 3: Wiktoria P. II a, Kacper O. II a, Kornelia B. 1 b.

Wyróżnienie : Robert K. I c

W kategorii IV-VIII

Miejsce 1:  Dominik P. IV c, Liliana K.,

Miejsce 2: Karolina S. IV.

Serdecznie gratulujemy!!!

Agnieszka Mazurkiewicz