Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnej misji polegającej na budowaniu fundamentów pomyślnej przyszłości. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz zaproszeni goście. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Mirosława Marszałek, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy III a, III c, VII, V b oraz uczeń klasy VI b Gabriel Gawryszczak. Prezentując swoje niezwykle talenty recytatorskie, taneczne oraz muzyczne wyrazili swoje podziękowanie oraz słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Serdecznie dziękujemy Uczniom za występ, który dostarczył Nam wielu wzruszeń.