Konkurs „Recyklingowy Mistrz” w klasach I - III został rozstrzygnięty. Dzieci z dużym zaangażowaniem podeszły do wykonania prac. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na to, że niektórym śmieciom można dać drugie życie. Prace okazały się bardzo ciekawe. Tematyka prac była dość zróżnicowana, dlatego trudno było wybrać najfajniejsze prace. Jednak udało się, i tak:

I miejsce zajęli: Kacper Smit kl. I a, Lena Wojcieszek kl. I b, Kacper Duraj kl. I c, Kalina Barańska kl. II b, Lena Syncerek kl. II c, Dominik Stańczyk kl. III a

II miejsce zajęli : Okar Kozłowski kl. I a, Gabriela Bryll kl. I b, Ignacy Brański kl. I c, Jurek Bartosik kl. II b, Małgorzata Szymańska kl. III a

III miejsce zajęli: Alicja Pawlicka kl. I a, Michał Antoniewski kl. I b, Hana Skrzypczyńska kl. I c, Michalina Grabowska kl. II b, Maria Kotus kl. III a

Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY :)

Magdalena Skalska