Dnia 25.06.2021 r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021. Uczniowie klas 0 – VI spotkali się w swoich salach z wychowawcami, gdzie na forum otrzymali dyplomy oraz świadectwa. Na hali gimnastycznej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy spotkali się w tym gronie po raz ostatni. Ale z pewnością odchodzą gotowi do rozpoczęcia nowego etapu w ich życiu i podejmowania nowych wyzwań. Dyrektor szkoły pani Mirosława Marszałek oraz w-ce dyrektor pani Kinga Olifierowicz pogratulowały wszystkim osiągnięć w nauce i życzyły bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Podziękowania otrzymali również Rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły poprzez pracę w Radzie Rodziców. To był czas pełen wzruszeń, składania szczerych życzeń, gratulacji oraz nadziei na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w murach szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom za ten trudny rok, Rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych odpoczynku wakacji!!!