W dniu tym pięknym i wspaniałym

życzymy Wam sercem całym

dużo szczęścia, pomyślności,

moc uśmiechu i radości!

Smutny byłby bez Was świat,

bądźcie dziećmi nawet tysiąc lat!

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do wielu ciekawych aktywności. W klasach czekała na dzieci moc atrakcji i niespodzianek. Odbyły się m. in. warsztaty kulinarne, na których piekliśmy pyszne gofry, eksperymenty ,,Bańka w bańce” oraz warsztaty taneczne ,,Just dance”. Warsztaty plastyczne ,,Zgadnij kogo mam namyśli" oraz zabawy integracyjne ,,Kalambury”, ,,Dyrygent”. Dzieci spędziły również miło czas podczas filmowych projekcjach, a także na sapcerach, zajadając pyszne lody. Nie zabrakło również wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu, na szkolnym boisku i placu zabaw, puszczania baniek, klasowych upominków oraz poczęstunku. Pomimo tego, ze każda z klas spędziła ten czas na swój inny, ale jakże wyjątkowy sposób wiemy, że był to BARDZO UDANY dzień – Dzień Dziecka :)

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygtowaniach :)