Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: Utworzenie punktu dydaktycznego
pn. „Tajemnice przyrody” przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim
zrealizowanego w ramach konkursu WFOŚiGW „Nasze ekologiczne pracownie”
Beneficjent: Gmina Konstantynów Łódzki

Uczniowie klasy II B wzięli udział w wewnątrzklasowym konkursie pt. "Dzień Ziemi". Celem konkursu było wykonanie plakatów promujących wiedzę na temat ekologii i poczucia odpowiedzialności za Matkę Ziemię. Uczniowie świetnie wywiązali się z zadania, wykonując kreatywne prace. Drogą głosowania wytypowaliśmy spośród nadesłanych prac, trzy prace i jedno wyróżnienie:

I miejsce - Kalina Klimas

II miejsce - Julia Sójka

III miejsce - Kira Radchenko

wyróżnienie - Jakub Pawelec

Gratulacje!

Natalia Dudkiewicz