Bardzo dobrze wystartowali uczniowie Naszej szkoły w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Pływaniu. Drużyna dziewcząt, jak i chłopców wywalczyła VICEMISTRZOSTWO województwa łódzkiego szkół publicznych. BRAWO!!! (przyp. Jesteśmy Mistrzami Powiatu Pabianickego i zwyciężcami połfinału w rejonie) Rezprezentacja szkoły składała się z: Mai Ambroż, Marii Peiko, Dagmary Przyrowskiej, Alicji Adamczewskiej, Natalii Machałowskiej, Katarzyny Płaczek, Laury Grudzińskiej, Mai Grabowskiej, Tymoteusza Bednarczyka, Bartłomieja Dudzińskiego, Piotra Grabowskiego, Mikołaja Jóźwiaka, Oliwiera Leśniewskiego, Nokodema Nowaka, Igora Sołtysiaka, Franciszka Sztaudyngera. Drużyny przygotowane zostały przez Annę Pogocką i Tomasza Kotusa. GRATULACJE!!!

W Szkolnych Mistrzostwach Konstantynowa Łódzkiego w p.ręczną rozgrywanych na obiektach CSiR w ramach programu Aktywny Kanzas, zawodniczki i zawodnicy SP2, zajęli drugie miejsca. Drużyna dziewcząt składała się z uczennic klasy 4a: Hanna Butrym, Hanna Sztaudynger,Bujnowicz Zofia i Maria, Maria Kotus, Anna Głowacka, Laura Grudzińska, Apolonia Koszańska, Lena Bakalarczyk, Małgorzata Szymańska, Karolina Ochmańska. Chłopcy startowali w składzie: Kornel Wieczorek, Alan Heckert, Krystian Garnys, Bartosz Filiński, Franciszek Sztaudynger, Kornel Bednarek, Aleksander Pachla, Albert Śmigielski, Tymoteusz Badnarczyk, Szymon Krebski. Gratulacje!!! Galeria z zawodów p.ręcznej - kliknij