Drukuj
Odsłony: 63

Bardzo dobrze zaprezentowali się Nasi uczniowie na zawodach dwubojowych (pływanie+bieg) rozgrywanych w Częstochowie. Blisko 130 uczestników z 9 klubów, z województw: śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego rywalizowało w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w kat 11lat imłodsi oraz zawodach z cyklu „Penta Day”, które rozgrywane był w kat 8,9,10, i 11 lat. Uczniowie SP2 w barwach konstantynowskiej Piątki wywalczyli 16 miejsc medalowych.W najważniejszej kategorii MMM wywalczyli 3 z 6 medali. Wśród dziewcząt srebro wywalczyła Laura Grudzińska, a brąz Maja Ambroż, najlepszy wyniki z chłopców osiągnął Mikołąj Jóźwiak III miejsce.

W klasyfikacji medalowej zwyciężyliśmy również w zawodach Penta Day. Z 15 krążków (5-4-6) wywalczonych przez UKS, uczniowie klas sportowych zdobyli 13 (3-4-6). Medale złote wywalczyli:

Maja Plewińska kat 9 lat
Laura Grudzińska kat 10lat
Kacper Owczarek kat 9 lat

Srebrne krążki zdobyli:

Maja Ambroż w kat 11lat
Jagoda Nowak w kat 9 lat
Smyka Kacper w kat 9lat
Mikołaj Jóźwiak w kat 11 lat

Brązowe medale zdobyli:

Hanna Sztaudynger w kat 10lat
Wiktoria Markiewicz w kat9lat
Katarzyna Kotus w kat 8 lat
Bartosz Plewiński w kat 9 lat
Nowak Nikodem w kat 11lat
Łuczak Stanisław w kat 8 lat

Wyniki MMM dz, Wyniki MMM, Wyniki Penta Day dz, Wyniki Penta Day chł - do pobrania na stronie www.ukspiatka.pl

Dyplomy otrzymali. Miejsce IV:Grabowski Piotr w kat 11lat, Filipiak Aleksander w kat 9 lat, Krakowski Mikołaj w kat 8 lat, Stępień Lena w kat 8 lat, Kotus Maria w kat 10lat. Miejsce V: Lewandowski Norbert w kat 10 lat, Burski Franciszek w kat 8 lat. Miejsce VI: Cybulski Paweł w kat 9 lat, Kukulak Antoni w kat 8 lat, Koszańska Helena w kat 8 lat. Miejsce VII: Głowacki Wojciech w kat 10lat, Sławiński Jan w kat 9 lat. Miejsce VIII: Kwaśniak Maciej w kat 10 lat
Gratualcje