W Poznaniu zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Bardzo dobrze zaprezentowali się konstantynowscy 12latkowie. Do rywalizacji przystąpiło blisko 150 zawodników z 13drużyn. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa wywalczyli cztery medale 1-1-2 oraz szereg miejsc w czołowej 10. Złoty medal wywalczyła Maria Peiko na 100 dow. Srebrny zdobył Oliwier Leśniewski na 100m klas. Brąz wywalczyli ponownie Marysia na 400m dow i Oliwier na 200m popularną żabką. Tuż za podium wysokie lokaty uzyskali: Tymoteusz Bednarczyk IV 100mot i VI 400 dow, Maria Peiko IV 200 grzb i IV 100 grzb, Iga Ciszyk IX na 200klas, VII m-ce sztafeta 4×50 zmiennym oraz X m-ce sztafeta 4×50 dowolnym w składzie: Maria Peiko, Oliwier Leśniewski, Tymoteusz Bednarczyk, Igor Sołtysiak. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła V miejsce. Gratulacje!!!

11 czerwca w stolicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Młodzików w dwuboju. 154 uczestników rywalizowało na dystansie pływackim 50m dowolnym oraz 600m biegu. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa wywalczyli 5 medali 1-2-2. Tytuł Mistrzowski wywalczył Kacper Owczarek w kat 9latków. Srebrne medale zdobyły dziewczęta w kat 10lat Maria Kotus, w kat 9 lat Maja Plewińska. Brązowy medal otrzymały Hanna Sztaudynger w kat 10lat oraz Jagoda Nowak w kat 9lat. W czołowej 10 sklasyfikowani zostali: Jóźwiak Mikołaj IV m-ce kat 11lat, Grabowski Piotr VI m-ce kat 11lat, Anna Głowacka VIII m-ce kat 10lat, Nowak Nikodem VIII m-ce kat 11 lat, Bartosz Plewiński IX m-ce kat 9lat, Antoni Bukowski X m-ce 10lat. GRATULACJE!!!.  WYNIKI DOSTĘPNE NA STRONIE KLUBOWEJ...