W Radomsku odbyły się zawody dwubojowe dla dzieci z roczników 2013-2010. Gospodarzem imprezy był Wiking Radomsko, a każdy z uczestników startował w konkurencjach; 50m płynąc oraz 600m biegu. Zawodnicy rywalizowali na basenie kompleksu sportowego AQUARA oraz na bieżni SP2 w Radomsku. Nasza młodzież zdobyła 14medali (5-4-5) spośród 18 wywalczonych przez reprezentantów Konstantynowa Łódzkiego. Zwycięzcami ogólnopolskich zawodów dwubojowych zostali; w kat 11latków Maria Peiko i Franciszek Sztaudynger, w kat 9latków Laura Grudzińska, w kat 8 latków Nowak Jagoda i Kacper Owczarek. Srebrne medale wywalczyli: w kat 11lat Oliwier Leśniewski, w kat 10lat Maja Ambroż, w kat 9 lat Dębska Julia, w kat 8 lat Maja Plewińska. Brązowe medale zdobyli: w kat 11lat Dagmara Przyrowska, w kat 10lat Piotr Grabowski, w kat 9lat Anna Głowacka i Ksawery Mroczek, w kat 8 lat Bartomiej Plewiński.

Gratulacje!!!