W Pasymiu (woj.Warmińsko-Mazurskie), na początku października, rozegrany został pierwszy Puchar Polski juniorów młodszych w dwuboju i trójboju nowoczesnym, w sezonie 2021/2022. Wystartowało blisko 150 zawodników z 15 klubów. Spośród Konstantynowian, najwyżej sklasyfikowany został uczeń klas 6A Marcel Krata, który w konkurencji dwuboju wywalczył IV m-ce. Wśród dziewcząt wysokie X m-ce zajęła Maria Peiko. W rywalizacji dwubojowej "dzieci", nasi uczniowie w barwach UKSu Piątki Konstantynów Łódzki wywalczyli 4 medale (0-1-3). Srebro wywalczyła Hanna Sztaudynger w kat 9lat. Brąz zdobyli: Bartłomiej Dudziński w kat 10lat, Maria Kotus w kat 9 lat oraz sztafeta w składzie: Franciszek Sztaudynger, Maria Peiko, Wiktor Iskra, Albert Śmigielski, Oliwier Leśniewski, Katarzyna Płaczek.

Gratualcje!!!

Wysoką dyspozycję podczas Mitingu pływackiego w Staszowie (woj. Świętokrzyskie) zaprezentowała Matylda Kuchcińska. Nasza uczennica zajęła III m-ce w konkurencji 100m stylem klasycznym. Gratulacje!!!