Po udanym występie sportowym w zawodach pływackich o Drużynowy Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego, uczniowie Naszej Szkoły bardzo dobrze zaprezentowali się w drużynowym wieloboju pływackim 10 i 11 latków oraz Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 letnich, rozgrywanych w Opocznie. W kategorii młodszej (10 i 11 lat) uczniowie SP2 reprezentując UKS Piątkę, wywalczyli II m-ce w klasyfikacji zespołowej, w kat 12 latków zajęliśmy IV m-ce spośród 11 ekip województwa. Nasi pływacy wywalczyli 7 medali (2-2-3) Dwukrotnie I m-ce zajęła Matylda Kuchcińska na 100 i 200m klasycznym, dwukrotnie II m-ce wywalczył Bartłomiej Dudziński 50 grzbietem i 100 zmiennym, dwukrotnie III m-ce zdobyła sztafeta 4x50 dowolnym i 4x50 zmiennym, dziewcząt 11latek w składzie: Przyrowska Dagmara, Peiko Maria, Ciszyk Iga, Płaczek Katarzyna oraz III m-ce osiągnęła Maja Ambroż w konkurencji 50klasycznym. W czołowej szóstce, nagradzanej dyplomem uplasowali się: Maria Peiko IV mce 100 grzbietem i dwukrotnie VI mce 100 dowolnym oraz 200 zmiennym, Dagmara Przyrowska V m-ce 100 grzbietem, Dudziński Bartłomiej V m-ce 50dowolnym, Bednarczyk Tymoteusz trzykrotnie VI m-ce 100 dowolnym, 200 zmiennym i 50 motylkowym, sztafeta 4x50dowolnym  i 4x50zmiennym w składzie: Filiński Bartosz, Tymoteusz Bednarczyk, Leśniewski Oliwier, Sztaudynger Franciszek, Krata Marcel zajął IV m-ce 100 motylkowym i VI m-ce 100 dowolnym
GRATUALCJE!!!
W Pucharze Polski dwuboistów (pływanie+bieg), rozgrywanym w Warszawie wysoką dyspozycją popisała się Maria Peiko. Uczennica klasy 3A zajęła III miesjce w kategorii U12.
Gratualcje!!!