Dnia 23 czerwca 2021 r. przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych A i B  wzięły udział w "Maratonie Przedszkolaków" - „SPRINTEM DO MARATONU” na terenie CSiR w Konstantynowie Łódzkim, którego organizatorem  było 
" Niepubliczne Przedszkole Pokaż Świat" oraz pan Tomasz Kotus ,gdzie zostaliśmy zaproszeni do wspólnej rywalizacji. Jest to projekt zachęcający nauczycieli do przeprowadzenia imprezy biegowej w przedszkolu. Celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy z uczestników imprezy otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych.  Dzieci w skupieniu rozpoczynały bieg, starając się jak najszybciej dobiec do mety. Jednak w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze. 
Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!