Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

21 wrzesień 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” 2019
    Już po raz szesnasty Filia Zastów WCK w Warszawie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Głównym założeniem jest zatrzymanie wspomnień wakacyjnych przez pokazanie piękna innych kultur.
  • Konkurs plastyczny „Lodówka wymyślona na nowo”
    Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Lodówka wymyślona na nowo - rozwiązanie przyszłości” organizowanym przez firmę Electrolux Poland Sp. z o.o. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.
  • Konferencja „O edukacji inaczej - edukacja w epoce cyfrowej”
    Centrum Edukacyjno-Rozwojowe Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu organizuje IV Ogólnopolską Konferencję „O edukacji inaczej - edukacja w epoce cyfrowej”. Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 października 2019, Pałac Wrocław Pawłowice.
  • Awans zawodowy dyrektora 2019 – sprawdź, jak będzie wyglądał
    Jak będzie wyglądała ścieżka awansu dyrektora szkoły na stopień nauczyciela dyplomowanego w związku ze zmianami w Karcie Nauczyciela z 13 czerwca 2019 r.?
  • Konkurs „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”
    Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”. Obecna edycja konkursu ma szczególny charakter, gdyż przypada w roku jubileuszowym 100-lecia Szkoły Sióstr Nazaretanek w Warszawie oraz wpisuje się wciąż aktualne świętowanie 100-lecia Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny.