Przewodnicząca: Agnieszka Dmowska
Sekretarz: Agnieszka Kolba
Skarbnik: Beata Pietrasik

Dziękujemy...

Drodzy Rodzice dziękujemy bardzo  za wsparcie finansowe, jakie okazaliście w roku szkolnym 2017/2018.

Dzięki Państwa hojności było możliwe:

1. Dofinansowanie zakupu  rolet.
  2. Finansowanie uroczystości pasowania uczniów klas pierwszych.
  3. Finansowanie nagród za udział w konkursach szkolnych.
  4. Współorganizowanie Balu Karnawałowego.
  5. Współorganizowanie Pikniku Rodzinnego (dochód z pikniku przeznaczyliśmy na zakup stołu do ping-ponga oraz mikrofonów)
  6. Zakup nagród książkowych dla uczniów wręczanych na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas I-VII (po raz pierwszy w tym roku uczniowie klas 0-III dostali drobne upominki).
  7. Finansowanie wyjazdu dzieci na zawody sportowe i konkursy.

To jest tylko część działań z zakresu działalności Rady Rodziców .

Przedstawiciele Rady Rodziców przedstawią Państwu na zebraniach klasowych szczegóły sprawozdania  z działalności RR.

Liczymy na dalszą Waszą pomoc w nowym roku szkolnym. Pamiętajmy, że wspólnie tworzymy szkołę dla naszych Dzieci.

Darowizny na Radę Rodziców prosimy wpłacać na konto: 07 1020 3437 0000 1802 0173 1470.

Harmonogram spotkań Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

• 20 luty 2018 – godzina 17.00 ( w budynku szkoły)
  • 10 kwiecień 2018 – godzina 17.00 ( w budynku szkoły)
  • 12 czerwiec 2018 – godzina 17.00 ( w budynku szkoły)
Prosimy o wsparcie

Rada Rodziców dysponuje wyłącznie środkami uzyskanymi z dobrowolnych wpłat rodziców. Dzięki tym środkom możemy wspomagać m.in. organizację konkursów i zakup nagród, wyjazdy dzieci na turnieje i zawody, zakup materiałów na organizację imprez szkolnych, zakup pomocy naukowych do pracowni szkolnych oraz zakup sprzętów i elementów wyposażenia do klas.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech.

W związku z powyższym zwracamy się  z gorącą prośbą do wszystkich rodziców o wsparcie finansowe.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców w tytule wpłaty umieszczając dopisek:

„Darowizna na rzecz Rady Rodziców, imię i nazwisko ucznia, klasa”

Nr konta Rady Rodziców: 07 1020 3437 0000 1802 0173 1470  lub w sekretariacie szkoły.