Dnia 25 kwietnia (środa) dwie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do lasu łagiewnickiego. Szukaliśmy tam oznak nowej pory roku oraz mogliśmy tam poodychać świeżym powietrzem. Pani pokazywała nam różne gatunki, ptaków i drzew, które mogliśmy obserwować poprzez lornetki. Widzieliśmy wielkie mrowiska i różne gatunki kwiatów, które są pod ochroną. Taka obserwacja przyrody z bliska i wsłuchanie się w serce bijącego lasu było bardzo sympatycznym doświadczeniem. Oczywiście przypomnieliśmy sobie o zasadach, których należy przestrzegać, jeśli chcemy być PRZYJACIELEM PRZYRODY!!!! Czyli, że lasów, parków, jezior nie można zaśmiecać!!!! Na koniec dzieci dostały drobne upominki. Wycieczka wszystkim się podobała, Dziękujemy mamie z grupy 0 a za możliwość zorganizowania takiego wyjazdu.

Do dzieci przybył zajączek

Dnia 28 kwietnia w środę Grupa dzieci z oddziału przedszkolnego 0 b wspólnie usiadła  do świątecznego stołu, który wcześniej dzieci same pięknie przygotowały, udekorowały i nakryły.

Dzięki uprzejmości pani Agnieszki i pani Leny, które bardzo pomogły przy organizacji tego śniadania wszystko odbyło się bardzo pięknie i tak jak należy.

Oczywiście do dzieci przybył zajączek i zostawił słodkie upominki. 

Nie było przegranych...

Dnia 14.03. dwie grupy z oddziałów przedszkolnych brały udział w Zawodach sportowych pod patronatem Burmistrza miasta Konstantynowa na hali sportowej "Włókniarz".

Zawody miały charakter zabaw, nie było przegranych, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i owocowymi upominkami. Super zabawa!!!!

Bardzo dziękujemy.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/ferie0 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych miały możliwość spędzenia ferii w szkole, Panie z gr. 0 a i 0 b Pani Monika i Pani Anita starały się zapewniać dzieciom należytą opiekę, rozrywkę i atrakcje. Myślę, że kilka zdjęć odzwierciedli nasze feryjne poczynania.

A od poniedziałku ruszamy dalej z naładowanymi "akumulatorami".

{gallery}/phocagallery/2017-2018/ferie0{/gallery}

Podczas Balu Karnawałowego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na "Najciekawszą maskę karnawałową" organizowany konkurs po raz kolejny pokazał zaangażowanie i kreatywne podejście do tematu naszych dzieci, a co za tym idzie wybór zwycięzcy był bardzo trudny. Dlatego wszyscy uczestnicy zostali jednomyślnie nagrodzeni 1-szym miejscem.

Za sfinansowanie nagród bardzo serdecznie dziękuję Radzie Rodziców!!!!! A naszych fantastycznych uczniów ZAPRASZAM do kolejnych konkursów.

KOCHAMY WAS!!!!

Dnia 22 stycznia w Oddziałach Przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wspaniałe Święto, dzięki któremu wnuki te małe i te większe mogą w sposób werbalny i niewerbalny podziękować swoim najkochańszym Babciom i Dziadkom, za to że zawsze mają dla nas czas, wysłuchają naszych problemów, zabiorą nas na spacer, czy poczytają bajkę na dobranoc. Dzieci z gr. 0 a i 0 b przygotowały z tej okazji krótkie występy artystyczne, a potem to one zaprosiły dziadków na słodki poczęstunek.

Babciu, Dziadku Dziękujemy, że jesteście!!!! KOCHAMY WAS!!!! 

Bardzo dziękujemy...

Dnia 16 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego, a dokładnie Gr. 0 b miała przyjemność gościć w Manufakturze w sklepie Leroy Merlin na warsztatach pt. "Dzieciaki narzędziaki". Spotkanie to odbyło się dzięki uprzejmości jednej z naszym mam, która zaprosiła nas do swojego miejsca pracy. Dziękujemy bardzo Pani Edycie mamie Piotrka :)

Dzieci podczs krótkiej prezentacji multimedialnej dowiedziały się o zastosowaniu różnorodnych narzędzi oraz poznały prawidłowe, a nie "potoczne" nazewnictwo poszczególnych narzędzi używanych w branży budowlanej oraz zwykłych narzędzi, którymi na codzień operujemy w domu. Potem mogliśmy spróbować własnych sił jako budowlańcy i montowaliśmy domki ogrodowe, stworzone zostały dwie grupy chłopców i dziewcząt które w jednakowym czasie ukończyły budowanie domków. Na koniec dzieci otrzymały upominki od firmy Leroy Merlin.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy:)