Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs na plakat „człowiek i słowo”
    Fundacja Peace Festival Oświęcim jest organizatorem konkursu dla amatorów sztuk plastycznych i zawodowych grafików pod hasłem “człowiek i słowo”. Zadaniem konkursu jest wybór projektu plakatu podejmującego temat wolności słowa, wolności osobistej, wolności poglądów, wierzeń, wyborów.
  • Warsztaty Pierwszej Pomocy
    Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w Warsztatach Pierwszej Pomocy. Naszym celem jest promowanie podstawowej wiedzy przedmedycznej wśród dzieci.
  • Konkurs „Pożeracz moich smutków”
    Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Pożeracz moich smutków”, który adresowany jest do dzieci w wieku 6-9 lat. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu formy przestrzennej przedstawiającej pożeracza indywidualnych trosk.
  • Piknik Naukowy „Ruch”
    Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik przygotowują kolejną edycję Pikniku Naukowego. Tegoroczny Piknik poświęcony będzie zagadnieniu ruchu i wszystkiemu co z nim związane.
  • Konkurs na logo stacji benzynowych
    Operator stacji benzynowych, firma ETRA SA zaprasza chętnych do udziału w konkursie na projekt logo sieci automatycznych stacji benzynowych MEWA. Uczestnikami konkursu mogą być, za zgodą swoich rodziców (opiekunów prawnych), dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat, uczące się w szkołach powiatów wołomińskiego i grodziskiego.