Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

13 listopad 2018

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs poetycki „Myśmy wciąż do Niepodległej szli ...”
    Stowarzyszenie Delta - organizator konkursu na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej prowadzi nabór uczestników ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Myśmy wciąż do Niepodległej szli...”. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, w tym uczniów szkół artystycznych, z terenu całej Polski.
  • Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach 2019
    Instytut Nowych Technologii w Łodzi zaprasza do udziału w III edycji ogólnopolskiej „Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach”, której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu wśród młodych ludzi. Podczas 3 etapów konkursu uczniowie szkół ponadpodstawowych będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.
  • Konkurs fotograficzny „Ja i tolerancja”
    Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach zaprasza wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych oraz dzieci z klas "0" do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem „Ja i tolerancja”. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia, które powinno ukazywać sytuacje, zdarzenie lub zachowanie związane z tolerancją.
  • Konkurs na esej „Podróże z Andrzejem Stasiukiem”
    Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu ogłosił XV Ogólnopolski Konkurs na Esej „Podróże z Andrzejem Stasiukiem”. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół średnich ogólnokształcących i zawodowych, kończących się egzaminem dojrzałości oraz studenci uczelni wyższych – bez względu na kierunek oraz tryb odbywania studiów.
  • Konkurs literacki „Moja opowieść o świętym Mikołaju”
    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Mikołaja w Kole w Z-O-E-W w Kole oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zapraszają do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moja opowieść o Świętym Mikołaju”.