Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

25 maj 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Projekt „Europa Młodych – moja Europa, mój dom”
    Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z Leszna zaprasza szkoły ponadgimnazjalne, młodzieżowe domy kultury, Centra OHP oraz uczelnie wyższe z całej Wielkopolski, do udziału w projekcie „Europa Młodych – moja Europa, mój dom”.
  • Program edukacyjny „Uniwersytet Sukcesu”
    Bezpłatny program edukacyjno-zawodowy „Uniwersytet Sukcesu” kierowany jest do dziewcząt w wieku 17-24 lata, które są lub były wychowankami domów dziecka, pochodzą z rodzin zastępczych bądź ubogich albo objęte są opieką świetlic środowiskowych. Organizatorami programu są dwie fundacje: Digital University i Sukces Pisany Szminką.
  • Szkolenia dla pracowników jako sposób na zdobywanie przewagi konkurencyjnej
    Dokonywanie zmian organizacyjnych czy też wprowadzanie nowych strategii biznesowych jest nieodłącznym elementem poprawnego działania każdej firmy. By liczyć zyski, trzeba się rozwijać i dopasować do wymogów dzisiejszego rynku, w innym przypadku firma będzie skazana na porażkę.
  • Konkurs „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”
    Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach zaprasza uczniów klas I – III i uczniów klas IV – VII z całej Polski do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Czyste środowisko to najlepsze uzdrowisko”.
  • Konkurs „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”
    Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”. Obecna edycja konkursu jest szczególna, gdyż przypada w roku jubileuszowym 100-lecia Szkoły Sióstr Nazaretanek w Warszawie oraz wpisuje się wciąż aktualne świętowanie 100-lecia Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny.