Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Projekt „To MY Tworzymy Świat”
    Firma Canon prowadzi 4. edycję popularnego projektu edukacyjnego dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat – „To MY Tworzymy Świat”. W konkursie na pracę multimedialną lub reportaż zdjęciowy można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. aparaty EOS 200D i 800D oraz drukarki PIXMA G3400.
  • Sierpniowe szkolenie podstawowe z mediacji
    Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu podstawowym z z mediacji, które odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia 2018 roku w Warszawie. Kurs podstawowy organizowany przez CMPP to intensywne (40 godzin zegarowych), praktyczne wprowadzenie do mediacji dla osób, które nie brały dotąd udziału w szkoleniach lub zajęciach akademickich poświęconych mediacji.
  • Konkurs fotograficzny „Wszystkie Dzieci Świata”
    Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza fotoamatorów do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Wszystkie Dzieci Świata”. Konkurs adresowany do wszystkich fotografujących, bez ograniczeń wiekowych.
  • Konkurs dla nauczycieli „Hackathon”
    Serwis edukacyjny eduMENTORS serdecznie zaprasza nauczycieli do konkursu na interdyscyplinarny, autorski program nauczania. Konkurs odbędzie się w ramach hackathonu eduMENTORS - pierwszej ogólnopolskiej imprezy dla hakerów edukacji. Nagroda dla zwycięskiego programu nauczania to 5 000 zł.
  • Konkurs plastyczny „Maluję Petersburg”
    Organizowany przez władze St. Petersburga od 2016 r. międzynarodowy konkurs plastyczny „Maluję Petersburg!” ma na celu rozwijanie u najmłodszych artystycznej wrażliwości, kreatywnego podejścia do tematyki dziedzictwa kulturalno-historycznego, a także promowanie pozytywnego wizerunku miasta St. Petersburg w kraju i za granicą. Na konkurs przyjmowane są prace uczniów z krakowskich szkół podstawowych i ponad podstawowych, wychowanków domów dziecka, innych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów kultury itp.