Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los”
    Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach jest współorganizatorem XX Jubileuszowego Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Ludzie ludziom zgotowali ten los”. Konkurs jest adresowany do młodzieży w wieku 11-21 lat.
  • Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa 2017
    W grudniu 2017 r. po raz kolejny odbywa się Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa sprawdzający zdobytą przez pierwszoklasistów wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz  zasad udzielania pierwszej pomocy. Test organizowany jest w ramach IX edycji Programu Akademia Bezpiecznego Puchatka, którego patronami są Komendant Główny Policji oraz Kuratoria Oświaty.
  • Poradnik „Włącznik Obywatelski. Jak uczyć kreatywnie o aktywności obywatelskiej?”
    Fundacja Stabilo udostępniła poradnik „Włącznik Obywatelski. Jak uczyć kreatywnie o aktywności obywatelskiej?”. Publikacja zawiera scenariusze lekcji do przeprowadzenia podczas zajęć w szkołach (np. lekcje WOS-u, godziny wychowawcze), które również mogą zostać wykorzystane na różnego rodzaju warsztatach, jak i podczas prowadzonych konsultacji społecznych.
  • Program edukacyjny „Lubella inspiruje i edukuje”
    Program edukacyjny o charakterze społecznym „Lubella inspiruje i edukuje” odbywa się już trzeci rok z rzędu. Celem programu jest edukacja młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu.
  • Półkolonie z TWP w Szczecinie
    Ferie to dwa tygodnie oddechu od szkoły i obowiązków. W tym czasie chcemy zapewnić Waszym pociechom fachową opiekę oraz atrakcyjne spędzenie czasu. Poprzez zabawę nauczymy dzieci samodzielności i kreatywności. Po naszych półkoloniach już nigdy nie usłyszycie "nudzę się".