Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konkurs „Baśniowy świat”
  Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera oraz Wejherowskie Centrum Kultury organizują ogólnopolski konkurs fotograficzno - graficzny „Baśniowy świat”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (w wieku od 12 lat), szkół gimnazjalnych oraz średnich.
 • Konkurs Języka Angielskiego dla szkół specjalnych - 2018
  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu zaprasza uczniów klas VI-VIII i gimnazjalistów szkół specjalnych do wzięcia udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego. Konkurs składa się z dwóch etapów.
 • Konkurs fotograficzny „Przedsiębiorczość wiejska”
  Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Przedsiębiorczość wiejska”. Laureaci konkursu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości: 2 tysięcy zł dla laureata I miejsca, 1 tysiąc zł dla laureata II miejsca i 500 zł dla laureata III miejsca.
 • Festiwal piosenki aktorskiej
  Pałac Młodzieży w Koszalinie organizuje XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej. W tym roku uczestnicy wspominać będą Wojciecha Młynarskiego, znakomitego polskiego poetę, piosenkarza i satyryka.
 • Konkurs plastyczny „Dzieci świata”
  Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Dzieci świata”, skierowanym do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu całej Polski. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej zgodnej z tematem konkursu.