Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konferencja „Życie na plus” w Toruniu
  Jeśli zmienimy swoje nastawienie do dbania o pozytywny rozwój, razem osiągniemy dużo więcej. Zapraszamy studentów, nauczycieli i nauczycieli akademickich na bezpłatną konferencję szkoleniową „Życie na plus”, która odbędzie się w Toruniu już 27 września 2018 r.
 • Konferencja „Życie na plus” w Olsztynie
  Edukacja i nauka to największy potencjał Polski - rozwińmy go pozytywnie już dziś! Organizatorem konferencji „Życie na plus” jest Instytut Edukacji Pozytywnej.
 • Jesienne szkolenia z mediacji - 2018
  Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji, które odbędą się jesienią i zimą 2018 roku. Oferta szkoleniowa CMPP w ostatnich miesiącach bieżącego roku obejmuje szkolenie podstawowe, szkolenie z mediacji rodzinnej, szkolenie z mediacji gospodarczej oraz szkolenie z mediacji w postępowaniu administracyjnym - jednodniowe szkolenie wprowadzające w tematykę mediacji w sprawach administracyjnych.
 • Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”
  Zapraszamy do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Jak co roku zachęcamy do zatrzymania wspomnień wakacyjnych na kartce.
 • Program edukacyjny ARISS w Polsce
  Ogólnopolska Konferencja Uczestników i Sympatyków Programu ARISS w Polsce jest adresowana do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem satelitarnej radiokomunikacji amatorskiej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ang. International Space Station - ISS) dla potrzeb edukacji społeczeństwa. Organizatorzy chcą pokazać, że amatorska łączność radiowa z astronautą przebywającym w kosmosie na pokładzie ISS może stymulować nauczycieli i uczniów do pogłębiania wiedzy na temat eksploracji Kosmosu oraz wiedzy z przedmiotów politechnicznych (STEM).