Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konkurs „Mein deutscher Licblingssatz”
  Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w konkursie „Mein deutscher Lieblingssatz” - „Moje ulubione niemieckie zdanie”. Konkurs adresowany jest do wszystkich znających dobrze język niemiecki, a więc również do młodych nauczycieli.
 • Konkurs plastyczny „Czy wrzesień to jesień?”
  Stowarzyszenie "Ziemia i My - Centrum Edukacji Ekologicznej" jest organizatorem konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej „Czy wrzesień to jesień?”. Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich typów szkół.
 • ELEKTRON - sprawdź swoją wiedzę
  Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych już X, jubileuszową edycję ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON.
 • Konkurs plastyczny „Aniele – stróżu mój” 2017
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji świątecznego konkursu plastycznego „Aniele – stróżu mój”. Jak każdego roku organizatorem konkursu jest świetlica gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Reczu.
 • Konkurs plastyczny „Mój Nauczyciel”
  Szkoła Podstawowa w Woźnikach zaprasza dzieci z przedszkoli oraz klas 1-3 szkoły podstawowej do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój Nauczyciel”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej, będącej portretem nauczyciela.