Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konferencja „Życie na plus” w Toruniu
    Jeśli zmienimy swoje nastawienie do dbania o pozytywny rozwój, razem osiągniemy dużo więcej. Zapraszamy studentów, nauczycieli i nauczycieli akademickich na bezpłatną konferencję szkoleniową „Życie na plus”, która odbędzie się w Toruniu już 27 września 2018 r.
  • Konferencja „Życie na plus” w Olsztynie
    Edukacja i nauka to największy potencjał Polski - rozwińmy go pozytywnie już dziś! Organizatorem konferencji „Życie na plus” jest Instytut Edukacji Pozytywnej.
  • Jesienne szkolenia z mediacji - 2018
    Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji, które odbędą się jesienią i zimą 2018 roku. Oferta szkoleniowa CMPP w ostatnich miesiącach bieżącego roku obejmuje szkolenie podstawowe, szkolenie z mediacji rodzinnej, szkolenie z mediacji gospodarczej oraz szkolenie z mediacji w postępowaniu administracyjnym - jednodniowe szkolenie wprowadzające w tematykę mediacji w sprawach administracyjnych.
  • Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”
    Zapraszamy do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Jak co roku zachęcamy do zatrzymania wspomnień wakacyjnych na kartce.
  • Program edukacyjny ARISS w Polsce
    Ogólnopolska Konferencja Uczestników i Sympatyków Programu ARISS w Polsce jest adresowana do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem satelitarnej radiokomunikacji amatorskiej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ang. International Space Station - ISS) dla potrzeb edukacji społeczeństwa. Organizatorzy chcą pokazać, że amatorska łączność radiowa z astronautą przebywającym w kosmosie na pokładzie ISS może stymulować nauczycieli i uczniów do pogłębiania wiedzy na temat eksploracji Kosmosu oraz wiedzy z przedmiotów politechnicznych (STEM).