Zaczynamy...

Uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się w szkole w dniu 22 czerwca. Zakończenie roku szkolnego rozpoczęła Pani Dyrektor szkoły od powitania zgromadzonych gości i zaproszenia do obejrzenia krótkiego montażu słowno – muzycznego wykonaniu uczniów klas 0-3 oraz klas 4-7. Następnie pogratulowała wszystkim uczniom uzyskanych wyników w nauce, wielu sukcesów w konkursach i zawodach sportowych. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły poprzez pracę w Radzie Rodziców. Najlepsi uczniowie z klas otrzymali z rąk dyrektora wyróżnienia i nagrody książkowe. Podczas uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Tuż przed zakończeniem apelu Dyrektor Szkoła przedstawiała krótką prezentację na temat rozpoczynającej się budowy hali sportowej przy naszej szkole. Następnie nastąpiło uroczyste odsłonięcie tablicy.
Na zakończenie apelu dyrektor szkoły podziękowała nauczycielom za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły oraz wszystkim którzy ze szkołą współpracowali i ją wspierali.
Następnie uczniowie udali się do klas na rozdanie świadectwa. Nauczyciele również przeprowadzili rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Drodzy uczniowie życzymy Wam udanych, słonecznych i pełnych przygód wakacji, ale prosimy bądźcie bezpieczni i uważajcie na siebie.
Do zobaczenia po wakacjach!!!