Gościł nas ośrodek "Sportowa Osada"...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/burzenin oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Klasa IIa w dniach 7, 8 ,9 maja była na wycieczce w Burzeninie. Gościł nas ośrodek "Sportowa Osada".

Pogoda była wymarzona. Poczuliśmy się przez chwilę jak na wakacjach. Było mnóstwo zabawy, nie było czasu na nudę. Park linowy, ścianka wspinaczkowa, a na dodatek wojskowy tor przeszkód -  przez chwilę poczuliśmy się jak żołnierze. Były wielkie poszukiwania przeróżnych okazów przyrodniczych, budowa piramidy z szyszek.

Wszyscy świetnie się bawili. Wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/burzenin{/gallery}