My również dziękujemy

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/ferie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dla wielu uczniów ferie są czasem odpoczynku w domu, większość z dzieci biernie spędza ten czas przed telewizorem czy komputerem. W tym roku uczniowie naszej szkoły bezpiecznie, ciekawie i aktywnie spędzili pierwszy tydzień ferii. Każdego dnia na uczestników zimowiska czekały nowe atrakcje. Zajęcia trwały w dniach od 29.01.2018r. – 02.02.2018r.  Poprzez uczestnictwo w wycieczce do Eksperymentarium uczniowie mieli możliwość przeżycia niezapomnianych przygód z różnych dziedzin kultury i nauki,  natomiast podczas wycieczki do Planetarium ciekawscy otrzymali odpowiedź na pytania: Czym są gwiazdozbiory? Jak z bliska wyglądają planety? Gdzie szukać Gwiazdy Polarnej?

Grupa sportowców codziennie zaczynała dzień od zajęć na basenie, następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych organizowanych na hali sportowej „Włókniarz”. To świetny sposób na spędzenie aktywnie wolnego czasu.  Dzięki wspólnej zabawie uczniowie bardzo się ze sobą zintegrowali, ale także nauczyli się jak zachować zdrową, przyjazną rywalizację. Wspólny wyjazd do kina na film pt. ,,Cudowny chłopak”  cieszył się dużym zainteresowaniem,

gdyż nie zabrakło w nim humoru oraz wzruszających momentów. W trakcie ferii odwiedziliśmy ,,Miejską Bibliotekę Publiczną”. Mieliśmy możliwość zapoznania się z literaturą dostępną w bibliotece. Następnie udaliśmy się do nowo otwartej sali projekcyjnej, gdzie obejrzeliśmy przedstawienie o gotującej czarownicy. Historia pełna dowcipu nauczyła nas jak jeść kolorowo, a przede wszystkim zdrowo. Atrakcją był również przejazd do Łodzi tramwajem, podczas którego mogliśmy podziwiać krajobrazy Konstantynowa i Łodzi. Celem naszej wycieczki była ,,Kręgielnia”.


Humor i dobra zabawa dopisywała wszystkim uczestnikom ferii do ostatniej chwili. Niestety wszytko, co dobre musi się skończyć, więc przyszedł i czas na zakończenie naszego zimowiska. Każdy uczestnik odchodząc do domu zabrał ze sobą drobny upominek. Dzieci przygotowały dla swoich nauczycieli pożegnalny taniec w ramach podziękowania za miło spędzony czas.

My również dziękujemy za rewelacyjną atmosferę.

{gallery}/phocagallery/2017-2018/ferie{/gallery}