To ważny dzień...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/slub oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej Nr 2 im. B.Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim, 13 października odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. W uroczystości wzięli udział m.in. burmistrz Konstantynowa Łódzkiego – pan Henryk Brzyszcz oraz przewodniczący rady miejskiej pan Robert Bujnowicz, którzy złożyli życzenia z okazji Dnia Nauczyciela, a co najważniejsze życzyli samych sukcesów edukacyjnych naszym pierwszoklasistom.

To niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów i ich rodziców. Dzieci swoim zachowaniem i zaprezentowanym programem artystycznym udowodniły, że są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Aktu pasowania na ucznia dokonała pani wicedyrektor. Kinga Olifierowicz. Uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowy dyplom Pasowania na ucznia.Po głównej uroczystości w każdej klasie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz rodzicom za okazaną pomoc podczas przygotowań. A dzieciom życzymy samych pogodnych dni i wielu szkolnych przyjaźni.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/slub{/gallery}