Dziękujemy oraz gratulujemy pomysłowości

Jesień bywa pięknym czasem… Do piątku 13-go października trwał konkurs plastyczny „Najpiękniejsza praca jesienna z wykorzystaniem materiału przyrodniczego” ogłoszony dla klas I – III. Do udziału zgłoszonych zostało 17 prac.

W konkursie liczyła się pomysłowość i przede wszystkim wykorzystanie darów jesieni. Prace były piękne, różnorodne i wykonane z ogromnym  zaangażowaniem. Wybór tej najpiękniejszej nie był prosty. I miejsce zajęła Marysia z klasy Ia za wykonanie żołędziowo – jarzębinowego serca, II miejsce – Faustyna również z klasy Ia, natomiast III miejsce zdobył Tomasz z klasy Ib.

Pozostałym uczestnikom oraz rodzicom, którzy pomagali dzieciom dziękuję oraz gratuluję pomysłowość, cierpliwości i serdecznie zapraszam do udziału w kolejnych konkursach!