Jak to się stało...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/piatkowska oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W środę klasa II b wybrała się do Biblioteki Miejskiej na spotkanie z autorką książek dla dzieci - panią Renatą Piątkowską. Pisarka opowiedziała jak to się stało, że zaczęła pisać. W trakcie spotkania uczniowie mogli wysłuchać opowiadań i fragmentów książek czytanych przez zawodową lektorkę.

Na koniec uczniowie podziękowali pisarce za pełne humoru, wzruszeń i morałów książki, wręczając własnoręcznie wykonany plakat, na którym znajdowały się rysunki z przeczytanych książek. Chętni mogli zakupić wybraną książkę i otrzymać wpis do niej. Każdy uczeń na pamiątkę otrzymał zakładkę z autografem pisarki.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/piatkowska{/gallery}