23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017. Tego dnia nasza szkoła gościła: Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego-Pana Henryka Brzyszcza, Przewodniczącego Rady Miejskiej- Pana Roberta Bujnowicza, ks. Proboszcza Stefana Magierę, Radę Pedagogiczną, na czele z Panią Dyrektor Ewą Ratajczyk, szanownych Rodziców i naszych Uczniów klas O-VI.  

Pani Dyrektor po przywitaniu przybyłych gości, nagrodziła tych spośród uczniów, którzy wykazali się wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce. Nagrody za najwyższą średnią otrzymali: uczennice klasy VI Paulina Gobucka i Aleksandra Gałaj oraz uczeń klasy V Aleksander Markiewicz.  

Następnie Pani Dyrektor wyróżniła uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 brali aktywny udział w różnorodnych konkursach i wyróżniali się swą pracą i postawą na tle społeczności szkolnej i pozaszkolnej.  

W tym roku program artystyczny przygotowały wszystkie klasy: dzieci zaprezentowały wiele piosenek, wierszy, mini koncerty (pianino, gitara) i układy taneczne.  

Dziękujemy wszystkim za wspaniały rok i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!