Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2016-2017/dziadus oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Tegoroczne ferie uniemożliwiły dzieciom świętowanie w szkole Dnia Babci i Dnia Dziadka. Z tego powodu trzecioklasiści zaprosili Babcie i Dziadziusiów do szkoły w ostatni dzień karnawału, we wtorek - 28 lutego. Ku radości wszystkich, goście przybyli licznie, a wśród nich oryginalnie wyglądająca starowinka z laseczką, która szczególnie ucieszyła dzieci. Okazało się, że to babcia Kasi sprawiła wszystkim tę przebierańcową niespodziankę. To nie była jedyna niespodzianka.

W klasie pojawił się też ogromny kosz z pączuszkami i faworki. Dzieci w pięknych słowach wyraziły swoje uczucia do dziadków. Czas upływał gościom na słuchaniu piosenek i wierszy.

Było bardzo przyjemnie – jak to zawsze z dziadziusiami.

{gallery}/phocagallery/2016-2017/dziadus{/gallery}