Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2016-2017/naszemalep/babcia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

EU

Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych
Uroczystość z udziałem dzieci biorących udział w projekcie „Nasze małe przedszkolaki”
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego
na lata 2014-2020 w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2
im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim

Dnia 03.02.2017 r. w oddziałach przedszkolnych C i D odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zewnątrz mroźnie i zimno, ale w oddziałach przedszkolnych przy ul. Lutomierskiej 4, ciepło i serdecznie. Wszystko to za sprawą dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali, drobne upominki. Następnie dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Dziadkowie i babcie chętnie bawili się z dziećmi, tańczyli i wyginali w rytm muzyki. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią u nas za rok.

 {gallery}/phocagallery/2016-2017/naszemalep/babcia{/gallery}