Zapraszamy!!!

Drodzy Uczniowie, wielkimi krokami zbliżają święta Bożego Narodzenia. Przed nami czas radości i oczekiwania na przepiękne chwile. Jednak wielu z nas spędza ten czas desperacko poszukując ostatnich prezentów. Co wybrać: kolejne skarpety w śnieżynki, kubek z Mikołajem, coś z elektroniki? A może książkę? To prezent idealny, ponieważ:

  •  można ją kupić przez internet

  • nie przeterminuje się

  • dla każdego znajdzie się odpowiednia

  • jest łatwa do zapakowania

  • dobrze wygląda na półce

Serdecznie zapraszamy Was zatem do wzięcia udziału w konkursie „Sto powodów, dla których książka to najlepszy prezent”. Będzie on przebiegać w 3 kategoriach :

- plastycznej (wykonanie rysunku lub plakatu dowolną techniką),

- literackiej (napisanie fraszki lub wiersza) o tematyce świątecznej,

- informatycznej (wykonanie plakatu w dowolnym programie graficznym)

Prace literackie (napisane na komputerze), plastyczne (ich zdjęcia) i informatyczne należy przesłać na czat p. Marioli Staniek w Teams do końca ferii zimowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po feriach. Wtedy też odbędzie się uroczyste rozdanie nagród.

Kochani, serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na Waszą twórczość! Liczymy na to, że czas spędzony przy wykonywanej pracy konkursowej napełni Was świąteczną radością.

Organizatorzy: p. Mariola Staniek, p. Marta Pietrzak