Gratulujemy i dziękujemy!

Miło mi poinformować, że w tegorocznej już XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr", która odbyła się w listopadzie 2019 nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy. Największe w dotychczasowej historii na terenie naszego miasta i wyjątkowe w naszym regionie.

W kategorii Skrzat (klasy I - III) Franciszek Jankowski z klasy Ia uzyskał 70 punktów na 75 możliwych. Tym samym uzyskał tytuł Laureata III miejsca.

W kategorii Benjamin (klasy IV - VI) Aniela Gawryszczak z klasy VIa zdobyła 103 punkty na 120 możliwych. Co jest równoznaczne z uzyskaniem Wyróżnienia.

Gratuluję uczniom oraz życzę Wam dalszego wszechstronnego rozwoju.

Dziękuję pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie za wkład pracy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszych uczniów (rodzicom, nauczycielom i wychowawcom).

Uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się 6. marca na WMiI Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Więcej szczegółów w witrynie konkursu.