Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 świetlica szkolna będzie funkcjonowała w godzinach 6.30 - 17.00. W związku z sytuacja epidemiologiczną w kraju i reżimem sanitarnym utrzymywanym na terenie szkoły, zwracamy się z prośbą o zapisywanie dzieci do świetlicy szkolnej w sytuacji kiedy jest to bezwzględnie konieczne.

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy wyrażają chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach świetlicowych w roku szkolnym 2021/2022, prosimy o zapoznanie się z regulaminem świetlicy. Dostępna jest również karta zgłoszenia dziecka, którą należy wypełnić i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zostawić u wychowawców świetlicy.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami funkcjonowania szkoły od 1 września 2021 r.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej.

Regulamin świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 2.