Nasze przedstawienie zajęło I miejsce

Dnia 24 listopada młode aktorki z naszej szkoły wzięły udział w XV- jubileuszowym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych „Żyj zdrowo”. Zaprezentowały spektakl zatytułowany „Zdrowa moc”, którego scenariusz napisała uczennica klasy VI- Aleksandra Gałaj.

Bohaterki, wspaniale odegrane przez uczennice SP 2, zaprezentowały dwie grupy: leniwą, prowadzącą niezdrowy tryb życia i miłującą gadżety elektroniczne oraz aktywną, zdrowo się odżywiającą i lubiącą spędzać czas na łonie natury. W finale, dzięki czarodziejskiej mocy tajemniczych stworzeń, „czarne charaktery” przechodzą niezwykłą metamorfozę i uświadamiają sobie, że muszą zmienić dotychczasową postawę oraz prowadzić zdrowy tryb życia.

Doskonałą grę aktorską dopełniała muzyka, a szczególną uwagę zwróciło wykonanie przez: Aleksandrę G., Justynę F. i Paulinę G. piosenki przewodniej podkreślającej znaczenie „zdrowej mocy”.

Miło nam oznajmić, że nasze przedstawienie zajęło I miejsce.

Gratuluję