W miniony piątek w godzinach od 9 do 12 w naszej szkole odbył się ,,Bal karnawałowy”. Tegorocznym motywem przewodnim balu były bajki i baśnie. Nauczyciele oraz uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby tego dnia nasza szkoła wyglądała wyjątkowo. Korytarze przystrojone były kolorowymi postaciami ze znanych baśni i bajek, łańcuchami oraz balonami. Ten niepowtarzalny i bajkowy wystrój od razu wprowadził nas w atmosferę zachęcającą do zabawy.

Bal rozpoczął się zabawami z wychowawcami oraz licznymi tańcami integracyjnymi. Podczas zabawy uczniowie brali udział w wielu konkursach i konkurencjach sprawnościowych. Na zakończenie chętnie pozowali do wspólnego zdjęcia, prezentując jednocześnie swoje piękne stroje i przebrania.

Po wyjątkowej zabawie, uczniowie udali się do swoich sal, gdzie czekał na nich poczęstunek.

Joanna Gawłowska