,,Spotkania z muzyką”, które odbywają się cyklicznie, co miesiąc w naszej szkole, rozpoczęły się od wizyty gości z Filharmonii Łódzkiej, w asyście gitary. Gitara jest instrumentem ponadczasowym, którego niepowtarzalne brzmienie dostarcza niezapomnianych wrażeń muzycznych. Dźwięk gitary otaczającej przestrzeń, pozwala przenieść słuchacza w zupełnie inny, niespotykany wymiar. Instrument strunowy, doceniany przez muzyków na całym świecie, w niepowtarzalny sposób oddaje wszystkie, pozytywne i negatywne emocje. Muzycy wprowadzili uczniów w zachwyt wykonując przeróżne utwory wielkich światowych pianistów i wirtuozów.

Uczniowie mieli również możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne oraz muzyczne, zapewniająć pozytywny nastrój na cały dzień:)