Dziękujemy wszystkim...

W dn. 29. listopada br. odbyła się regionalna konferencja OSERegio na której Pani Dyrektor odebrała nagrodę w postaci mobilnej pracowni multimedialnej. Organizatorem konkursu była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy NASK. Tylko dwie szkoły z powiatu pabianickiego odniosły sukces.

OSE czyli Ogólnopolska Sieć Edukacyjna to projekt Ministerstwa Cyfryzacji przy udziale Ministerstwa Edukacji Narodowej zapewniający polskim szkołom bezpieczny i szybki Internet. Nasza placówka korzysta z dobrodziejstw programu od kwietnia br.

Konkurs #OSEWyzwanie wyznaczał kilka zadań do realizacji: zgłoszenie szkoły do projektu mLegitymacja, przygotowanie do grafiki “Smart Szkoła”, zorganizowanie i zgłoszenie inicjatywy w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania – CodeWeek 2019 oraz zgłoszenie nauczyciela do programu #OSEHero.

Jesteśmy na etapie wdrażania cyfrowej legitymacji w ramach projektu mLegitymacji. Wykonaliśmy wysokiej klasy pracę graficzna – Smart Szkoła. W październiku cała nasza szkoła realizowała różnorodne zadania w ramach CodeWeek 2019. W konkursie #OSEHero zgłosiliśmy Panią E. Grzelak, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej wyróżniając wszechstronność cyfrową i pracę na rzecz szkolnego środowiska.

Nasza placówka wzbogaci się o 16 laptopów w przenośnej szafie z punktem dostępowym. Wzbogacając tym samym  bazę materialną i mamy nadzieje podnosząc jakość kształcenia.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu projektu. Czekamy na komputery!