W październiku odbył się konkurs plastyczny pt. „Cuda z jesiennego liścia”. Jego celem było budzenie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie inwencji twórczej oraz utrwalanie wiedzy na temat cech charakterystycznych pory roku – jesieni. Z jej darów uczestnicy wyczarowali istne cuda: panią Jesień, sowy, jeże, baletnice, lwy, stroiki, obrazy oraz wiele innych pięknych dekoracji. Wszystkie były pomysłowe, bardzo pracochłonne i wykonane w ciekawy sposób. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Łącznie przygotowane zostały 43 prace, które zostały wywieszone w holu na pierwszym piętrze szkoły. Prace będzie można podziwiać do 22 listopada.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Karolina Sewiło IIc
II miejsce: Kira Radchenko Ib
III miejsce: Maja Grabowska IIIa

Przyznano także 4 wyróżnienia:

  1. Wiktor Nowogórski IIa
  2. Wiktor Iskra IIIa
  3. Gabriela Krzewińska IIIa
  4. Faustyna Grek IIIa

Karolina Stanisławska