Do zobaczenia za rok...

Piknik rodzinny ,,Pożegnanie lata”, który odbył się na boisku naszej szkoły, to dzień który pozostanie w naszej pamięci na długo. Punktualnie o godzinie 15.00 Pani Mirosława Marszałek powitała wszystkich przybyłych gości, życząc radośnie i ciepło spędzonego czasu. Następnie głos zabrał ks.proboszcz Stefan Magiera, który zachęcał do integracji w atmosferze wsparcia, zabawy i wspólnych rozmów. Pani Kinga Olifierowicz oraz Pan Tomasz Kotus prowadzący spotkanie, zapoznali uczestników z programem imprezy. A atrakcji było co nie miara!

Największym zainteresowaniem cieszył się kiermasz, w którym znalazły się dary przekazane przez rodziców i nauczycieli. Na wystawie można również było odnaleźć przygotowane przez uczniów piękne prace plastyczno-techniczne. W kąciku sportowym czekał na dzieci tor z przeszkodami oraz możliwość rozegrania meczu piłki nożnej, a także zmierzenia się z procą wykonaną własnoręcznie przez rodziców. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na obecność naszych wspaniałych strażaków, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy. Na najmłodszych czekały bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, kącik plastyczny, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki. Odbyły się również warsztaty z robotyki, wystawa ,,Muzeum na Brusie”. W programie nie zabrakło również przejazdu motocyklem, pokazów karate oraz tańców choreograficznych. Całość imprezy dopełniało domowe jedzenie: m.in. ciasta, ciasteczka, babeczki, owoce, zupa, grillowane kiełbaski oraz wiele innych pyszności przygotowanych przez nauczycieli i rodziców. Każdy, mógł również napić się kawy lub herbaty. Na zakończenie spotkania nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności na scenie tańcząc, śpiewając, recytując wiersze oraz grając na instrumentach.

Dzięki wielkiemu wsparciu i zaangażowania wielu osób mieliśmy okazję spędzić to piątkowe popołudnie w rodzinnej atmosferze, dając tym samym początek naszej szkolnej tradycji. W imieniu całej społeczności szkolnej chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim osobom, które dołożyły swoją cegiełkę przy organizacji pikniku. Bez Was nic by się nie udało. To był naprawdę wyjątkowy dzień!!!