W dniu 09.09.2019r. klasy trzecie wybrały się na integracyjną wycieczkę do Burzenina. Sportowa Osada mieści się na dużym terenie w lesie sosnowym, z rozbudowanym systemem wewnętrznych alejek, idealnych na spacery. Ośrodek posiada bardzo bogatą infrastrukturę sportowo - rekreacyjną nie pozwalającą nudzić się bez względu na pogodę, a ta nas nie rozpieszczała:)

Po przyjeździe dzieci miały możliwość rozpoczęcia wspólnych zabaw w sali gier, gdzie odbyliśmy turniej w bilarda, ping-ponga oraz piłkarzyki. Następnie udaliśmy się na tor łuczniczy oraz strzelnicę pneumatyczną. Był również czas na zabawy zespołowe podczas gry w piłkę nożna i koszykówkę. Największą atrakcją okazał się zjazd na tyrolce oraz wejście na ściankę wspinaczkową.

Dzień pełen atrakcji uwieńczyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Nowy rok szkolny rozpoczynamy pełni energii, miłych wspomnień i pozytywnych emocji:)