...udanego roku szkolnego...

Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się uroczystym wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Podczas inauguracyjnego apelu dyrektor Mirosława Marszałek powitała uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości, życząc wszystkim sukcesów i pomyślności w nadchodzącym roku szkolnym. Głos zabrał również burmistrz p.Robert Jakubowski zachęcając wszystkich uczniów do rozpoczęcia podróży w świat nauki, fascynujących przygód i odkryć. Wakacje to czas odpoczynku, ale dla szkoły również czas wytężonej pracy, dzięki czemu powstała nowa pracownia matematyczna oraz doposażona została pracowania chemiczno-fizyczna. W nowych, ulepszonych warunkach uczniowie będą się z pewnością przyjemnie i efektywnie uczyć. Po apelu w klasach odbyły się spotkania z rodzicami, na których omówiono sprawy organizacyjne.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, pełnego radości i sukcesów!

 Zobacz film w Szkolnej filmotece