1 czerwca - każde dziecko na ten wyjątkowy dzień w roku czeka z niecierpliwością. Dorośli prześcigają się w pomysłach organizując dzieciom masę wspaniałych niespodzianek. W naszej szkole, na świetlicy szkolnej postanowiliśmy też przygotować coś wyjątkowego.

W miniony piątek odbyło się spotkanie z klaunem Julkiem i warsztaty żonglowania piłką, a chwilę później nauka zakręcania podłużnych balonów, z których powstały różnokolorowe pieski. W poniedziałek przygotowaliśmy  program ,,Dzieci – Dzieciom”. W salce fitness gościliśmy Oliwiera z klasy Vb - wielkiego miłośnika eksperymentów chemicznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się: ,,Znikający atrament", ,,Start rakiety”, ,,Wybuch wulkanu”, „Znikające świece”. Natomiast Olek z klasy Ib przygotował sztuczki magika: ,,Kubek na talerzu”, ,,Kluczykowy Alpinista”, „Znikający palec”. Pobyt w świetlicy zakończyliśmy ,,Dyskoteką" .

W ramach obchodów „Dnia Dziecka” w pierwszym tygodniu maja zorganizowaliśmy konkurs plastyczny ,,Moi koledzy z rożnych stron świata”. Oto wyniki konkursu: 1 miejsce Kasia klasa 3a, 2 miejsce Oliwia klasa IV, 3 miejsce Emilia i Natalia klasa 1a 

Wyróżnienia:  Basia klasa IV, Julia klasa 1a, Oliwia klasa 1a, Maja klasa 2a.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za wspólny udział w zabawie oraz gratulujemy osiągnięć w konkursie!