...jesteśmy bardzo zadowoleni...

W dniu 2.04.2019r. w naszej szkole zorganizowano kiermasz z wielkanocnymi ozdobami. Jesteśmy dumni i wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Ilość ozdób wielkanocnych, przekazanych na kiermasz przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Osoby zainteresowane wsparciem akcji mogły zakupić w tym dniu baranki, pisanki, palemki, wielkanocne łapacze snów, kurczaczki, stroiki i inne atrakcyjne ozdoby.

Fundusze zebrane podczas kiermaszu przeznaczone będą na nagłośnienie w naszej nowej hali, której postępy w budowie możemy obserwować na co dzień. W akcję zaangażowały się wszystkie klasy oraz oddziały przedszkolne. Ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu akcji, a jej finał zdecydowanie zaskoczył wszystkich.

W sumie zebraliśmy bardzo pokaźną kwotę 920 złotych. Jest to bardzo duży wkład finansowy, który pozwoli na zakup sprzętu lepszej jakości. Mamy nadzieję, że będzie to zauważalne podczas imprez organizowanych na hali.

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie w akcje organizowane w naszej Szkole, którą razem tworzymy.