W pierwszym tygodniu marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte dla rodziców i uczniów zainteresowanych naszą placówką. Taka forma zapoznania ze szkołą ma na celu pokazanie uczniom i ich rodzicom, że szkoła to nie tylko miejsce, gdzie spełniany jest obowiązek edukacyjny, ale również można tu spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Szkoła może być nowoczesna i zapewniająca uczniom liczne atrakcje.

Podczas naszych dni otwartych przybyłym gościom zaproponowano takie atrakcje jak: warsztaty plastyczne, origami, zajęcia muzyczne i taneczne, gry i zabawy ruchowe, językowe, zajęcia z programowania oraz zabawy z wykorzystaniem tablic i ekranów multimedialnych. Nie zabrakło również eksperymentów chemicznych. Ponadto przyszli uczniowie odwiedzając każdą z sal, w której przygotowane były różnorakie działania zbierali naklejki, za które na zakończenie otrzymali drobny upominek.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego nasze dni otwarte.

tvkonst

https://www.facebook.com/TvKonstantynowLodzki/videos/403786833712741/