... kolejna taka zabawa dopiero za rok…

Śmiech, światła, muzyka, dobra zabawa i piękne stroje! Wszystko to towarzyszyło nam w piątek 01 marca. Tego dnia odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Zabawa miała miejsce na hali sportowej. Były tu księżniczki, rycerze i inne postacie ze znanych i lubianych bajek. Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.

Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach proponowanych przez animatorkę panią Kasię. Podczas balu dzieci miały możliwość odpocząć przy słodkim poczęstunku, który zorganizowały i nadzorowały mamy z Rady Rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem zorganizowanego balu.

Szkoda, że kolejna taka zabawa dopiero za rok…