#działamyrazem

W dniu 4 lutego w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie dla reprezentantów klas VI, w którym uczestniczyli podopieczni Szkoły Podstawowej nr 2 i 5 w Konstantynowie Łódzkim.

Młodzież miała okazję zapoznać się z przygotowaną  prezentacją związana z funkcjonowaniem Internetu, a także uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez funkcjonariuszy policji. Uczniowie wykonali również pracę w grupach związaną z tegorocznym hasłem #działamyrazem.

Wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczny znaczek  z logo DBI oraz słodki upominek z dobrym słowem.

 

W związku z włączeniem się Województwa Łódzkiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w tegoroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu online planowanym na dzień 5/02/2019.

Szkoły, które biorą udział stacjonarny w wydarzeniu mogą również wziąć udział w formie online, dzięki czemu więcej uczniów będzie mogło skorzystać i posłuchać ciekawych wystąpień.

Poniżej link do streamingu, który będzie aktywny w dniu 5/02/2019 od godz. 9.30

https://si.lodzkie.pl/dzien-bezpiecznego-internetu-lodzkie-2019/