...właśnie zaszczepiliśmy iskierkę stolarza…

W środę od samego rana na pierwszym piętrze słychać było notoryczne stukanie…

To uczniowie klas II i III uczestniczyli w warsztatach w drewnie. Na początku odbyły się zajęcia edukacyjne, podczas których uczniowie dowiedzieli się jakie ptaki zimują w Polsce. Następnie każde dziecko otrzymało drewniane elementy do budowy karmnika, gwoździe i młotki, wkręty oraz piórka do ozdoby. I rozpoczęło się głośne stukanie, przybijanie i dobijanie. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał również ziarenka do swojego karmnika.

Zajęcia stolarskie okazały się ciekawą alternatywą dla zajęć technicznych.

Dziękujemy pani Martynie Martyńskiej – Sadowskiej i panu Krzysztofowi Sadowskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów. Kto wie, może właśnie zaszczepiliśmy iskierkę stolarza…